Diyet

Günde 10 Dakika İle 1 Ayda Düz Karın

Günde 10 Dakika İle 1 Ayda Düz Karın, İlk hareketimizde dizlerinizi 90 derece açı ile bükün ve ellerinizi de ensenize koyun. Bu esnada dirseklerinizi de yana doğru açmalısınız. Bu hareketleri yaparken karnınızı mümkün olduğunca içince çekmelisiniz ve bu sayede kaburgalarınızı da kapatmalısınız.

Nefes verirken omuzlarınızı kaldırın ve dizlerinizi başınıza doğru çekin. Bu hareketi 15 defa açıp kapanarak yapın ve 2 kez de yenileyin. Yenilemeden önce 1 dakika ara verin.
Sırtüstü yatarak bacaklarınızı masa durumuna getirin dizlerinizi bükün. Bu esnada ellerinizi boynunuzun arkasına koyun ve dirseklerinizi açın. Çenenizi göğsünüzden uzak tutun. Her nefes verişte bir bacağınızı uzatmalısınız. Diğer bacağınızı çapraz dirseğinize doğru yakınlaştırın. Bu esnada bedeninizi de o tarafa doğru çevirin. Bu hareketi her tarafa 6 defa tekrarlayın

Başınızın altına ellerinizi koyu ve dirseklerinizi açın. Bacaklarınızı birleştirin ve dimdik karşıya doğru dikin. Nefesinizi alırken bacaklarınızı açınız ve verirken kapatınız. 15 kez tekrarlayın.

Sırtüstü yatın. Karnınızı içeri çekin. Bacağınız aşağıdayken nefes alın kaldırırken verin. Bacak değiştirirken 15 kez tekrarlayın
Oturun ve kollarınızı paralel olarak ileriye uzatırken nefes alın. Nefesinizi verirken kollarınızı yana doğru açın bedeninizi çevirin. 2 tarafa da 15 kez tekrarlayın.
Uzanın, bacaklarınızı dümdüz yukarıya doğru uzatın. Kollarınızı yana alın ve 5 kere nefes alıp 5 kere nefes verin. Kollarınızı da sallayarak 10 kere tekrarlayın.

Günde 10 dakika ile 1 ayda düz karın için gerekli olan en büyük ihtiyacınız azim.

Diyet ve Zayıflama Kategorisindeki diğer Yazılarımızı Okumak İçin Tıklayınız

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir